KASI / KARIÉRA

KARIÉRA

Zde najdete informace o výběrových řízeních na obsazení pracovních míst:

1) Obchodní asistent/-ka

Požadavky:

-          dokončené středoškolské  vzdělání

-          anglický jazyk (min. B1)

-          německý jazyk výhodou (A2)

-          praxe na podobné pozici (není podmínkou)

Nabídka:

-          práci na HPP  na dobu určitou s možností prodloužení

-          práce v jednosměnném  provozu

-          firemní benefity  (  stravenky, příspěvek na kulturu, sport, dovolenou)

Náplň práce:

-          evidence a vyřízení zahraničních zakázek

-          zajištění doprav pro expedici zahraničních zakázek

-          fakturace zahraničních zakázek

-          vystavení expedičních příkazů
-          zpracování hodnocení smluvních subdodavatelů

Mzda:

23 600,- Kč až  31 500,- Kč

Místo výkonu práce:

KASI, spol. s r.o.

Hradecká 1383

535 01 Přelouč

2) Konstruktér

Požadavky:

-          znalost programu Acad, Inventor

-          konstrukce ve 3D

Nabídka:

Mzda:

26 190- Kč  až  34 900,- Kč

Kontaktní osoba:

Iva Hlaváčková

tel:  733 696 006

email: hlavackova@kasi.cz