KASI.CZ

Největší český výrobce kanalizační litiny

DLE TYPŮ RÁMŮ

Rám beton-litinový nebo litinový hladký

Nejpoužívanější typ rámu, nejlepší kombinace cena, montáž a funkčnost. Velká dosedací plocha, tuhý a pevný rám s více možnostmi správného osazení na šachtu. Hladký rám má pro pantové poklopy v.100mm ostatní rámy jsou 160mm vysoké. U poklopů Standard výběr ve výšce vnitřní stěny a možnost čtvercové základny. Vhodný i do vysoké dopravní zátěže. Úspora hmot pro zabudování poklopů.

Rám litinový patkový

Lehký rám doporučovaný pouze do nízkých skladeb šachet, nebo pro lehkou dopravní zátěž. Nízká hmotnost zajišťuje snadnou manipulaci. Ve všech kombinacích výšky 100mm. Způsob osazení jen jeden, s velkou spotřebou hmot pro správné zabudování poklopů.

Rám samonivelační

Kvalitativně nejlepší rám, není spojen se šachtou, roznáší zatížení z rámu do i mimo šachtu a kopíruje niveletu vozovky, malá spotřeba hmot pro zabudování. Ve všech kombinacích doporučená výška 130-150mm. Více způsobů zabudování. Doporučeno pro extrémní dopravní zatížení.

Rám beton-litinový roznášecí

Velký těžký stabilní rám s malou spotřebou hmot, roznáší zatížení i mimo šachtu, podepírající vrchní vrstvu vozovky, nelze ošidit montáž. Rám ve dvou dimenzích a to DN1000 v.180mm a DN1200 v.200mm. Vhodný do extrémní dopravní zátěže ale i pro opravy poškozených šachet. 

Přesunout se na začátek