KASI / KARIÉRA / Mzdový/á účetní

Mzdový/á účetní

Požadavky:

-          dokončené středoškolské  vzdělání

-          praxe v oboru min. 5 let

Nabídka:

-          práci na HPP  na dobu neurčitou

-          práce v jednosměnném  provozu

-          firemní benefity  (  stravenky, příspěvek na kulturu, sport, dovolenou)

Náplň práce:

-            zpracování mezd, měsíční a roční mzdové závěrky pro cca 150 zaměstnanců v programu Karat

-            zpracování a realizace všech druhů srážek

-            plnění povinností ve vztahu k OSSZ, úřadu práce, finančnímu úřadu, zdravotním pojišťovnám

-            vedení kompletní personální agendy (správa osobních spisů, organizace lékařských prohlídek)

-            zajištění náboru nových zaměstnanců

-            uzavírání, změny a ukončování pracovních smluv a ostatních pracovněprávních vztahů

-            jednání se státními institucemi

Mzda:

28.000 - 30.000 Kč

Nástup:

duben 2019

Místo výkonu práce:

KASI FOUNDRY a.s., K Elektrárně, Chvaletice

Termín pro zaslání životopisu:

16.1.2019

Kontaktní osoba:

Ing. Lukáš Kuchyňka

tel: 731 634 716

email: kuchynka@kasi.cz